درباره ما :

شرکت نیاز خدمت رسان امروز با نام تجاری (نیازه) با شماره ثبت 525050 در سال 1397 توسط چندتن از جوانان با انگیزه و فعال این مرز و بوم تاسیس گردید

نیازه اولین و تنها سامانه هوشمند سفارش آنلاین خدمات و فروشگاه در کشور می باشد که با خدمات بی شمار خود، زندگی را به کام خانواده های ایرانی شیرین می نماید.

این خدمات شامل : نظافت و شستشو، تاسیسات و لوله کشی، خدمات ساختمانی، خدمات آموزشی، خدمات برق و الکترونیک ، خدمات سلامت، مراقبت و زیبایی، خدمات خودرو، خدمات رایانه و موبایل، خدمات حیوانات خانگی و صدها خدمت بی شمار دیگر می باشد.

شما می توانید با استفاده از سامانه نیازه هر کجا که هستید خدمات و کالاهای موردنیاز خود را درخواست کنید تا در کمترین زمان ممکن و با منصفانه ترین قیمت ها ، نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایید.

هدف :

هدف از ایجاد این پلتفرم، رفع نیازهای خدماتی و تجهیزات مورد نیاز روزمره کاربران عزیز می باشد.

سامانه نیازه شامل وب سایت، اپلیکیشن و یک فروشگاه کامل از کالاهای مورد نیاز شماست که با استفاده از آن هم در وقت و هم در هزینه های خود صرفه جویی خواهید نمود.

چشم انداز :

کاهش دغدغه های روزمره خانواده ها با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و همچنین اشتغال زایی و ساماندهی نیروهای فنی و متخصص با میزان درآمد مطمئن و پایدار به طوری که تمام خدمات مورد نیاز یک فرد در جامعه به وسیله نیازه برطرف گردد.